Mýdla

Nabízíme mýdla značek jako NESTI DANTE, LA FLORENTINA, S-ATEA i ručně vyráběné české mýdlo s obsahem kozího mléka.

NESTI DANTE

Celosvětově známá značka NESTI DANTE, byla  založena roku 1945 panem Dante v italské Florencii. Tenhle mladík začal ve 20ti letech vyrábět mýdla v 50 l kotli. Společnost byla oficiálně registrována v roce 1947 ve Florencii. Nyní vyrábí mýdla v 70 000 až 120 000 litrových kotlích, kdy proces trvá mnoho dní. Vyrábí a nabízí luxusní mýdla na přírodní bázi z přírodních produktů.Pro své vyjímečné a luxusní zpracování jsou žádaná po celém světě.

Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Vysoká kvalita zaručuje dlouhodobou trvanlivost až 3 let. Mýdla jsou tuhá, nerozmáčejí se, bohatě pění, nevysušují pokožku a některá jsou obohacena o výživné složky. Tato mýdla neobsahují parabeny a neobsahují minerální oleje.

Jako jediná společnost vyrábí zlatá mýdla s obsahem 0,01g 24 kar. Zlata. 

Luxusní zlaté mýdlo

Před 60 lety si mladý pan Dante ve Florencii uvařil své první mýdlo. K oslavě tohoto významného výročí, vyrobil pravé přírodní mýdlo z 24 karátového zlata k oslavě jeho původním úspěchům. Zlato, jako ušlechtilý a proslulý materiál od starověku je element energie  a bohaté kultury. Tento nový standard krásy je dalším bohatstvím s intenzivní vůní Irisu, symbolu Florencie. Limitovaná edice. 

S-ATEA 

Inspirace jemné levandule, rozmarýnu, heřmánku, ovocné šťávy z mandarinek, eukalyptu, citrónu, borůvek, jahod, lilií a dalších exotických esencí. Zázraky přírody ječmene Adrijského moře v mnoha inspirací. Dnes již třetí generaci pokračuje v kreativitě kosmetických produktů S-Atea přesně tak jak začala.

Splolečnost S-Atea vyrábí také naše nejprodávanější mýdlo Chardone.

Upozornění: všechny výrobky jsou ručně baleny.

Na začátku jsme měli jasný cíl.......Seznámit přírodu lidem a lidi přírodě.

LA FLORENTINA, CASA FONDATA NEL 1894  

LUXUSNÍ DÁRKOVÉ KAZETY

Rodinná společnost Mario Fissi, která byla založena od roku 1894 pokračuje v tradici výroby mýdel určených náročným zákazníkům.

Výroba mýdel se zdokonalovala po generace, nyní máme možnost vidět výrobky vysoké kvality. Ruční výroba mýdel s obchodním jménem La Florentina je dnes velmi precizně kontrolována od suroviny až do obalu.

Výsledkem jsou kvalitní dárková mýdla z Toskánského regionu obohacená přírodními složkami na rostlinné bázi s přírodním olivovým olejem.

České mýdlo s kozím mlékem

Ručně vyráběné mýdlo s obsahem kozího mléka ve vůních jablka, pomeranče, vanilky, citrónu, moře, levandule.