Obaly na květiny

Prosperplast

Firma Prosperplast patří v Evropě k předním výrobcům umělohmotných produktů pro dům a zahradu. Svou výrobu zaměřuje zejména na květináče, kompostovníky, palisády, konve, lopaty, boxy na nářadí. Firma disponuje vlastním týmem kreativních návrhářů a většinu svých produktů vyrábí na individuální objednávku tuzemských nebo zahraničních obchodních řetězců. 

Nabízí veškerý sortiment firmy Prosperplast, ať u se jedná o samozavlažovací truhlíky či květináče, naši zákazníci jsou s nimi nadmíru spokojeni a proto se pro ně opakovaně vracejí. Květináče nabízíme v různých barvách, tak že je  na Vás jaká barva vás uchvátí nejvíce.

Designové samozavlažovací květináče české firmy Flower Lover

Máme rádi design
Jednoduše chytré linie. Stylové, vysoce lesklé kovové povrchy.

Máme rádi plast
Odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům, lehký a přesto trvanlivý. Plastový a přesto rozkošný!

Rádi si hrajeme
Kombinujte rozmanité tvary a velikosti a vytvářejte tak jedinečné sady. Pusťte uzdu fantazii!

Máme rádi prostor
Venkovní i vnitřní. Terasu, polici či podlahu v koupelně. Stůl, okno nebo jako půvabný dárek. Nic není nemožné!

Rádi pěstujeme
Mnohaleté zkušenosti nás vedly k vývoji zavlažovacího systému Flower Lover, který je technicky vyvážený, tak aby vyhovoval většině rostlin a esteticky ucelený, aby potěšil vaše srdce.

Samozavlažování

Důmyslný zavlažovací systém Flower Lover je podložen roky výzkumu, testování a zkušeností. Každý systém je navržen speciálně pro příslušný tvar a vyhovuje většině rostlin. Na zadní straně katalogu najdete tabulky uvádějící, které varianty jsou k dispozici pro jednotlivé výrobky Flower Lover. Ať už si zvolíte rošt nebo vložku, náš systém zaručeně splní svůj účel!

Dělící rošt

Systémy pouze s velkou vložkou a roštem jsou vybaveny dělícím roštem. Pečlivě umístěné kuželovité otvory umožňují kořenům rostlin dosáhnout do vody a zavlažovat se. Jednoduché, jak to příroda zamýšlela!

Plnící otvor

Víme, jak je nepříjemné, když rozlijete vodu všude, jen ne do zavlažovacího systému. Naslouchali jsme vám a navrhli větší, a přesto elegantní plnící otvor s prostorem navíc, abychom vám to usnadnili!

Indikátor hladiny vody

Indikátor vám umožňuje sledovat hladinu vody a červené linky na průzračném válci ukazují doporučenou minimální a maximální hladinu.

Jediným účelem dvou distančních kroužků je zajistit, aby indikátor byl vždy v dokonale svislé poloze. Ale nebojte se, tuto součástku vám dodáme již smontovanou!

  • Separator
  • Small liner
  • Large liner